Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Již páté přátelské fotbalového utkání

SOKOLOV - Policisté versus Vietnamská komunita

Již pátý ročník fotbalového klání mezi policisty z Obvodního oddělení Sokolov město a našimi vietnamskými přáteli se uskutečnil 8.června na fotbalovém hřišti Baník v Sokolově. I letos se při příležitosti sportovního setkání vybral mezi policisty a vietnamskou komunitou finanční obnos, který byl věnován na pomoc obětem zemětřesení v Japonsku. Dárkový šek v hodnotě 17 200 Kč si přijel převzít z Japonského velvyslanectví v ČR pan Yasuyuki Suzuki. Před zápasem a během přestávky v poločase zpestřili program děvčata z tanečního souboru Impuls ze Základní umělecké školy v Sokolově pod vedením paní Čilíkové. Přátelské utkání skončilo skórem 3:2 pro Vietnamské přátele. Tímto jim gratulujeme a těšíme se na odvetu v příštím roce.