Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Mistrovství Plzeňského kraje v policejním víceboji 2014

DOMAŽLICE – Vítězové postupují do celostátního kola.

Domažlické školní policejní středisko hostilo ve dnech 23. – 24. dubna 2014 devatenáct policistů a policistek Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje, kteří se zde sešli, aby změřili síly v postupovém kole mistrovství v policejním víceboji. Soutěžili ve čtyřech disciplínách, kterými byly zdolání překážkové dráhy, orientační běh, při němž musí policisté zadržet a spoutat nebezpečného pachatele, střelba ze ztížených podmínek a plavání v obleku, přičemž policisté i policistky musí vyzvednout předmět ze dna bazénu a provést resuscitaci tonoucího. V policejním víceboji soutěžili jednotlivci i smíšená družstva. V kategorii Muži do 30 let se na prvním místě umístil Aleš Mikulovský z územního odboru Tachov, v kategorii Muži od 30 let do 40 let zvítězil klatovskýpolicista Marek Melíšek a mezi muži nad 40 let byl stejně jako vloni nejúspěšnější Bedřich Holub z domažlického územního odboru. Ženy soupeřily bez rozdílu věku, nejlepší výkon předvedla policistka územního odboru Plzeň - venkov Patricia Procházková a zaslouženě tak získala první místo. Na prvním místě mezi družstvy se umístilo družstvo policistů z územního odboru Domažlice ve složení Pavel Treml, Vladimír Beránek, Bedřich Holub a Petra Pelešková, druhou příčku obsadili policisté územního odboru Plzeň - venkov a na třetím místě skončili policisté územního odboru Klatovy. Vítězové tak postupují do celostátního kola, které se bude konat opět v Domažlicích ve dnech 21. – 22. května tohoto roku. Budeme domažlickým policistům držet palce, aby dosáhli v republikovém kole stejně dobrých výsledkům jako v letošním kole krajském!