Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Mistrovství Unitop ČR v ledním hokeji

Jihočeský kraj - Hokejisté předvedli skvělé výkony

Mistrovství Unitop České republiky v ledním hokeji proběhlo ve dnech 12. - 13. listopadu 2010 v Budvar Areně v Českých Budějovicích. Turnaje se zúčastnilo celkem devět týmů z celé České republiky. Hlavními organizátory byli Policie České republiky, Unitop ČR a Sportovní klub policie České Budějovice.

Hráči byli rozděleni do modré a do žluté skupiny. Většina zápasů byla odehrána v pátek, v sobotu pak proběhly zápasy o 7., 5., 3. a 1. místo. Navíc byli oceněni nejlepší hráči na jednotlivých postech a výsledky vypadaly takto:

Nejlepší brankář: Radek Kokman (Město Praha)

Nejlepší útočník: Aleš Horáček (Východočeský kraj)

Nejlepší obránce: Josef Vachulka (Jihočeský kraj)

Nejlepší střelec: Michal Kváš (Severočeský kraj)

Hráč s nejtvrdší střelou: Stanislav Stavenský (Cizinecká policie)

Nejrychlejší hráč: Marek Šurin (Město Praha)

V soutěži družstev svedly dramatický zápas o první místo družstva  z Prahy a Východočeského kraje. Vítězem se po urputném boji stali hráči z hlavního města Prahy. Výsledná tabulka má tuto podobu:

8. Západočeský kraj

Všichni hráči předvedli skvělé sportovní výkony, za což jim patří velký dík. Poděkování patří také generálnímu partnerovi společnosti E.on Česká republika s.r.o. a ostatním sponzorům. I když se turnaj neobešel bez drobných zranění, byl to turnaj vydařený a předvedené výkony jsou příslibem do dalších vzájemných soubojů.