Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Policisté přivezli z mistrovství ČR v plavání 6 medailí

VSETÍNSKO, ZLÍNSKO: Policisté vzorně reprezentovali Krajské řed.policie Zlínského kraje.

V úterý 14. a středu 15. dubna se v Praze – Lhotce uskutečnilo Policejní mistrovství České republiky 2015 v plavání se záchranou tonoucího a záchranném plavání. Krajské ředitelství policie Zlínského kraje vzorně reprezentovali tři policisté Pavel Obr, Pavel Randýsek a Vladimír Bak, kteří přivezli celkem 6 medailí, z toho 1 zlatou, 4 stříbrné a 1 bronzovou.

Vsetínský kriminalista por. Mgr. Pavel Obr se mistrovství republiky v plavání letos zúčastnil už po devatenácté. Z Prahy přivezl zlatou medaili z disciplíny 50m prsa. Dvě stříbrné příčky obsadil na 100m volný způsob a 100m polohový závod. Bronzovou příčku pak vybojoval v disciplíně 50m volný způsob.

Jeho kolega ze vsetínského oddělení obecné kriminality por. Mgr. Pavel Randýsek si na mistrovství vedl také velmi dobře. Podařilo se mu získat stříbro ve dvou disciplínách: 50m motýlek a 50m volný způsob. Pátý skončil v disciplíně 100m polohový závod. Pěkné 7. místo z 27 účastníků získal i v disciplíně záchrana tonoucího. Na této soutěži byl už po sedmé.

Policista prap. Vladimír Bak pracuje na Obvodním oddělení Fryšták. Kolega Bak se policejního mistrovství v plavání zúčastnil vůbec poprvé. Startoval v disciplíně volný způsob, kdy se na 50m umístil na 7. místě a na 100m na 9. místě.

Policejního mistrovství ČR v plavání se letos zúčastnilo na 80 policistů z celé ČR.

Kolegům za dosažené úspěchy gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci policie.