Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Memoriál poručíka Hrubého

Již 11. ročník fotbalového klání

Ve čtvrtek 10. září 2009 proběhl v Plzni na fotbalovém hřišti SKP Rapid v Plzni na Doubravce 11. ročník fotbalového turnaje plzeňských policistů s názvem „Memoriál poručíka Hrubého“. Celou akci každoročně pořádá pod záštitou  Nezávislého odborového svazu Policie České republiky poručík Bc. Josef Cimický z Krajského ředitelství policie Západočeského kraje, Územního odboru SKPV Plzeň-město, Oddělení hospodářské kriminality společně se svými kolegy. Asi 140 policistů přišlo v 7:30 hodin ráno na fotbalové hřiště SKP Rapid v Plzni na Doubravce. Třináct přihlášených týmů bylo zařazeno do tří skupin. Hrálo se systémem každý s každým a vítězové jednotlivých skupin se utkali ve finálových soubojích o 1. – 3. místo. Týmy, které skončily na druhých místech ve skupinách se utkaly o 4. – 6. místo a ti, kteří obsadili třetí skupinové příčky bojovali o 7. – 9. místa. Všechny týmy, které obsadily konečné 1. až 9. místo, dostaly výstavní pohár. Vítězné mužstvo si pak ještě navíc odvezlo putovní pohár, o který příští rok budou opět bojovat. Je zajímavostí, že pokud se některému z týmů podaří zvítězit ve třech ročnících po sobě nebo celkem pětkrát, putovní pohár mu pak zůstává. To se po deseti letech podařilo týmu  Krajského ředitelství policie Západočeského kraje, Územního odboru SKPV Plzeň-město, Oddělení hospodářské kriminality. A jak letošní ročník dopadl?