Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Mezinárodní volejbalový turnaj

Domácí na stupínku vítězů

Ve čtvrtek (4. března 2010) pořádal Sportovní klub policie Tachov mezinárodní volejbalový turnaj „O pohár sportovního klubu policie Tachov“. Turnaj začal v 9:00 hodin slavnostním zahájením, při kterém zástupci tachovské policie popřáli všem soutěžícím hodně sportovních úspěchů. Turnaje se kromě družstva policistů reprezentujících tachovskou policii zúčastnila také družstva policistů z Weidenu, z Bundespolizei Waidhaus a američtí vojáci z US – Army Grafenwöhr. Síla družstev byla vyrovnaná a bylo vidět, že hráči ze sebe vydali maximum, aby co nejlépe reprezentovali jméno svého útvaru. Zhruba po třech hodinách byly jasné výsledky, které byly pro družstvo tachovské policie velmi příznivé. Tachovskému týmu se podařilo ve velmi psychicky i fyzicky náročném a vyrovnaném boji s hráči Weidenu vybojovat první ísto. Dík patří i fanouškům, kteří zejména při tomto zápase podpořili své kolegy spontánním fanděním. Na druhém místě se umístilo družstvo policistů z Bundespolizei Waidhaus, na třetím družstvo z Weidenu a bramborovou příčku získalo družstvo z US – Army Grafenwöhr. Mezinárodní volejbalový turnaj se uskutečnil již po několikáté a pravděpodobně bude pokračovat i v příštím roce. Organizátorům, hráčům, sponzorům a všem fanouškům patří velký dík za pěkné sportovní dopoledně.