Naším cílem je Vaše bezpečí

Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

„Vyplavali“ sedm medailí

TRUTNOVSKO - Policejní mistrovství České republiky v plavání se záchranou tonoucího.

Dne 19. dubna 2016 se konalo Policejní mistrovství České republiky v plavání se záchranou tonoucího v Mělníku.

Vrchlabští plavciVrchlabští plavci
Naši vrchlabští kolegové stržm. Ing. Věra Hořejší a nstržm. Mgr. Ing. Zdeněk Vocásek se zúčastnili a jako reprezentanti Královéhradeckého kraje vybojovali sedm medailí!

Věra Hořejší se při každém z pěti startů umístila na stupních vítězů. „Vyplavala“ si 2. místo – 100m polohový závod, 2. místo – 100m volný způsob, 2. místo – 50m záchranné plavání v plavkách, 2. místo 50m – motýlek a 3. místo – 50m volný způsob.

Zdeněk Vocásek se umístil na 2. místě v disciplíně 50m záchranné plavání v oděvu a na 3. místě v disciplíně 50m znak.