Pomáhat a chránit

Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Plavci nominováni na Policejní mistrovství Evropy

Ivan Pilát a Andrea Zátopková. Jména, která nebudou chybět na startovní listině Policejního mistrovství Evropy ve Španělské Avile.

První dubnový den se trojice novojičínských plavců vydala do Ústí na Labem. Zde probíhalo Policejní mistrovství české republiky v plavání.  Nstržm. Andrea Zátopková, npor. Bc. Ivan Pilát a npor. Bc. Vladimír Kramoliš se již několik let zúčastňují plaveckých závodů a obsazují první příčky ve velké konkurenci v plaveckém policejním sportu.

Z Ústí nad Labem si dovezli celkově pět prvních míst, tři druhá a dvě třetí místa.

Andrea Zátopková  vybojovala tři první místa a dvakrát skončila druhá.

Ivan Pilát si z Ústí nad Labem odvezl zlato, stříbro i bronz. První místo obsadil na trati 50 m znak, druhou příčku vybojoval
na 100m znak ve své kategorii ( muži 30 - 40let), a třetí místa obsadil v disciplíně 50m motýlek a 50m volný způsob.

Vladimír Kramoliš
obsadil v závodě na 100m prsa první místo. Druhou příčku obsadil na sto metrové trati
volným způsobem.

Společně si pak v rámci štafety 4x50m polohovým závodem doplavali pro zlato, a jako účastníci
štafety 4x50metrů volným způsobem doplavali pro bronz.

Andrea Zátopková společně se svým nadřízeným, vedoucím obvodního oddělení v Kopřivnici se
svým výkonem nominovali na Policejní mistrovství Evropy 2009 v plavání. Do španělské Avily odjedou
reprezentovat  koncem července letošního roku.