Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Prachatice - Okresní kolo mladých cyklistů v Prachaticích

V úterý dne 6. května 2014 proběhlo v Prachaticích okresní kolo soutěže Mladých cyklistů, ve kterém mezi sebou zápolili žáci Základních škol z okresu Prachatice. Vyhlašovatel akce je Besip ve spolupráci s městem, dopravní policií, oblastním spolkem Českého červeného kříže a městskou policií. Žáci museli prokázat znalosti v oblasti dopravní výchovy, dovednosti v poskytování první pomoci a v jízdě zručnosti. Za skupiny si v kategorii 5.-6. tříd nejlépe vedli žáci ze Základní školy Šumavské Hoštice, druzí byli žáci z Volar a třetí místo obsadili žáci ze Základní školy Zlatá Stezka v Prachaticích. V kategorii skupin 7.-8. tříd patřilo první místo opět Šumavským Hošticím, druhé Volarům a třetí místo obsadili žáci z Husince. V kategorii jednotlivců excelovali na prvních dvou místech žáci ze Šumavských Hoštic, třetí místa patřila těm nejlepším cyklistům z Husince, Volar a Vacova. Ti nejlepší budou o první tři stupínky usilovat také v krajském kole.

Stránkování: Počet fotografií: 10 / 2 | 1 2 |