Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

X. ročník Memoriálu Vladimíra Ryklíka ve volejbale

České Budějovice - Nejenom květinami policisté uctili památku svého kolegy.

V pátek 26. března 2010 se v hale areálu českobudějovického Sportovního klubu policie uskutečnil X. ročník Memoriálu pplk. Vladimíra Ryklíka ve volejbale. Turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 10 smíšených družstev, uspořádal Sportovní klub policie České Budějovice a Územní odbor policie České Budějovice. Systém vyřazovacích soubojů určil finále, kde proti sobě nastoupila družstva Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje České Budějovice a Sportovního klubu policie České Budějovice. První jmenované družstvo se stalo vítězem celého turnaje. Druhou příčku obsadilo družstvo českobudějovického Sportovního klubu policie a bronz vybojovalo družstvo složené ze sponzorů, vystupující pod názvem Kándl Team.

Vítězné družstvo při slavnostním vyhlášení výsledků turnaje obdrželo putovní pohár.

V průběhu turnaje byly na hrob ředitele PČR Okresního ředitelství České Budějovice pplk. Vladimíra Ryklíka položeny květiny k uctění jeho památky.

X. ročník Memoriálu V. Ryklíka ve volejbaleX. ročník Memoriálu V. Ryklíka ve volejbale

Celý turnaj se nesl v přátelském sportovním duchu a všichni účastníci se už nyní těší na jeho další ročník.