Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Kriminalisté Mistři ČR v plavání

VSETÍNSKO: Pavel Obr a Pavel Randýsek získali 7 medailí.

Kriminalisté Pavel Obr a Pavel Randýsek reprezentovali Krajské ředitelství policie Zlínského kraje na Policejním mistrovství ČR v plavání. Přivezli 7 medailí, z toho 2 zlaté.

Policejní mistrovství České republiky v plavání a záchranném plavání se konalo ve středu 16. dubna 2014 v Mělníku. Již tradičními účastníky z Krajského ředitelství policie Zlínského kraje byli plavci por. Mgr. Pavel Randýsek a por. Mgr. Pavel Obr. Každý z nich startoval v jiné kategorii a všechny své starty dokázali proměnit v medailová umístění. Jen v jedné z disciplín záchranného plavání se Pavel Randýsek umístil na 7. místě. Jinak dokázal získat titul Mistra ČR na 50m volný způsob a k tomu přidal dvě bronzové medaile na 50m motýlek a 100 m volný způsob. Pavel Obr získal první místo na 50 m prsa a 3x druhé místo 400m volný způsob, 50m motýlek a 100m motýle.

Oba dva si ještě zaplavali štafety na 4x50m volný způsob a polohový závod, kdy však díky tomu, že byla kombinovaná s kolegy z Moravskoslezského a Jihomoravského kraje, mohli startovat jen mimo soutěž. Polohová štafeta však byla nejrychlejší ze všech a kraulová dosáhla celkově druhého času.