Služba veřejnosti a prestižní povolání

Název kraje

Policie České republiky – KŘP Olomouckého kraje

Žádáme veřejnost o pomoc

ŠUMPERSKO - Při prověřování události můžou pomoci příznivci Kolštejnského okruhu.

V sobotu 12. září 2015 krátce po poledni došlo v obci Branná k nehodě, při které byla motocyklovým závodníkem sražena traťová komisařka. Nehoda se stala při jedné z tréninkových jízd v rámci závodu historických motocyklů Kolštejnský okruh, kdy traťová komisařka během závodu odklízela spadlou zábranu. Žena byla s těžkým zraněním letecky transportována do Fakultní nemocnice Olomouc a jezdec byl s lehčím zraněním převezen do nemocnice v Jeseníku.

Žádáme svědky této události, aby se přihlásili na kterékoli policejní služebně, nebo zavolali na bezplatnou linku 158. Při prověřování události nám obzvlášť můžou pomoci diváci, kteří si při této konkrétní tréninkové jízdě v místě nehody pořizovali fotografie a zejména videozáznam. Jedná se nám především o videozáznamy předmětné události, tj. střet osoby s motocyklem, ale i videozáznamy s tím, co této události předcházelo.