Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Policisté se opět utkali na hřišti

PLZEŇ – Nejen policisté, ale i strážníci a pracovníci vězeňské služby i tento rok uctili památku svého kolegy.

Ve čtvrtek dne 2. června tohoto roku se na fotbalovém hřišti v plzeňském Hradišti uskutečnil již 18. ročník turnaje v malé kopané s názvem „Memoriál poručíka Hrubého“. Plzeňští policisté společně se strážníky Městské policie Plzeň a pracovníky Věznice Plzeň – Bory změřili své síly a svými sportovními výkony uctili památku svého tragicky zesnulého kolegy. Již v osm hodin ráno nastoupilo k slavnostnímu zahájení v plné síle 12 mužstev. Všechny týmy se rozlosovaly do tří skupin, kdy každý hrál s každým a vítězové jednotlivých skupin se utkali ve finálových soubojích o 1. – 3. místo. Týmy, které obsadily v základních skupinách druhé místo, se mezi sebou utkaly o konečné 4. - 6. místo a třetí ve skupinách bojovaly o 7. – 9. místo. Každé z vítězných mužstev si odneslo výstavní pohár a celkový vítěz dostal i putovní pohár, o který bude příští rok opět bojovat.

Na nejvyšším místě se v tomto roce opět umístili fotbalisté vězeňské služby, pomyslné stříbro si odnesli policisté oddělení hlídkové služby Městského ředitelství policie Plzeň,  jako třetí se umístili plzeňští strážníci.