Pomáhat a chránit

Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

J. Hradec - Fotbalové klání policistů a hasičů

Dne 22.dubna 2011 se uskutečnil , jako každoročně, ve sportovní hale v Jindřichově Hradci již 13. ročník fotbalového klání „ O pohár Jindřichohradecké policie“. Soutěžila mužstva policejních sportovních klubů a jedno mužstvo sportovního klubu hasičů a to : Brno, Hodonín, Jihlava, hasiči J.Hradec a policisté z J.Hradce. Pohár získal SKP Jihlava, druzí byli hasiči z J.Hradce a třetí místo obsadili policisté z Hodonína. Fotbalový turnaj zahájil za PČR zástupce vedoucího územního odboru J.Hradec plk. Mgr. Bc. Josef Kroupa. Úvodní slovo předal plk. Ing. Janu Všetečkovi, řediteli územního odboru Hasičského záchranného sboru J.Hradec. Nechyběl rovněž MUDr. Jiří Fryš, předseda SKP ve městě nad Vajgarem. Celý turnaj z řad policie ÚO J.Hradec zorganizovali , ceny pro vítěze zajistili i soutěžní atmosféru dění svou přítomností zpříjemňovali, společnými silami Miroslav Bureš a Pavel Kvasnička.

SKP Jihlava ( 1. místo)

Turnaj zájili plk.Mgr. Bc. Josef Kroupa ...

Turnaj zájili plk.Mgr. Bc. Josef Kroupa ( PČR ÚO J.Hradec) a plk.Ing. Jan Všetečka ( HZS J.Hradec)